Všelijaké úvahy a zamyšlení

Na komunisty si zvykat nechceme!

22. 11. 2008 16:47
Rubrika: Politika | Štítky: Komunisti , NE!
V Praze, 22.listopadu 2008
 
 
   Vyzývám všechny lidi, kteří čtou můj blog, aby věnovali 5 minut na přečtení petičního textu a promysleli, zda se podepíšou pod jeho text. Já jsem neváhal ani 10 vteřin a podepsal jsem se.

Vítězný únor.cz - petice proti komunistům

     Vzhledem k tomu, že se v dnešní době čím dál častěji setkáváme s různými novými extrémními a často špatnými názory občas zapomínáme na špatné z minula. VZPOMEŇ-ME SI, neboť na komunisty si zvykat ZNOVU nechceme!
    Jinak v současné době se projednává, zda bude zákázána Dělnická strana a to zda se na "vlně" tohoto zákazu sveze i KSČM je nyní částěčně i na nás.
Zobrazeno 2241×

Komentáře

slachmánek

Jinak jsem si přečet něco málo z Marxe(kůli škole), zajímal mě jeho přínos pro pedagogiku(skoro žádnej jsem nenašel).<br />
Ale jak burcoval lidi ke krvavé revoluci... byl to možná chytej člověk, ale tak brzo ulít do extrému, že si ani nevšim, že jeho názory jsou horší než současnost, proti které tak brojil.

Camel1987

4 Šlachmánek: Co se týče pana Čunka, tak musím říct, že si o něm samotném myslím asi toto:<br />
"Je to četný a správný člověk, který ale nemá od Boha hřivnu moudrosti. Jeho vrchol politické působnosti, byl Vsetín. Možná by mohl spravovat větší město, ale na celorepublikovou politiku prostě NEMÁ!"<br />
(pozn. ikdyby všechny aféry okolo něj byli pravdivé (myslím si, že nejsou!), tak to, že dokázal řešit situaci s romy je podle mne důležitější, než "pouhých" půl mega úplatků atd.)

Zobrazit 6 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková