Všelijaké úvahy a zamyšlení

Halík se při mši tvrdě pustil do Klause

20. 2. 2009 21:36
Rubrika: Politika | Štítky: diskuze , EU , halík , Klaus , kritika , politika

V Praze dne 20.února 2009

Dneska jsem si přečetl tento článek:

http://www.novinky.cz/clanek/161978-halik-se-pri-msi-tvrde-pustil-do-klause.html

V prvé řadě Vás prosím o diskuzi... chtěl bych znát Vaše názory. Prostředí čistě křesťanské bude mít určitějiné názory, než čtenáři NOVINKY.CZ.

A musím říct že lituji toho, že jsem v úterý nešel na mši tzv. "na Halíka". Mohlo to být zajímavé. S názory pana prezidenta jsem ze začátku souhlasil, neboť jeho formulace zněli ve smyslu, že se globálnímu oteplování přikládá přespříliž velký význam. To bylo podle mne OK. Ale to co si troufá říci dnes je neslýchané. Jak si může dovolit zůstávat v úřadě po té co byl zvolen za takových podmínek? Vyhrožování, nátlaků... FUJ! Kdyby odstoupil hned po zvolení udělal by líp. Mohl jít do klidného důchodu.

 

Zobrazeno 3880×

Komentáře

djsorm

přijde mi velmi laciné, když se církev a křesťané staví do role jakéhosi garanta mravnosti (vůči homosexuálům, potratům, volného sexu apod.) tehdy trpí komplexem neuznaného vůdce, který pláče u zažloutlé fotografie dřívější slávy a moci. získává tak jenom negativistický postoj a pozitivně pak není schopná říci, proč by ji lidé měli naslouchat, ctít a podporovat.<br />
a jestli na těchto eticky závažných otázkách zanikla říše římská, to je legrační. ta zanikla ze zcela jiných příčin. jistě se z části rozložila zevnitř, ale homosexuálové za to určitě nemohou... a ani heterosexuálové s bisexuálním chováním. víte, že Alexandr Makedonský měl milce? to byl panečku vojevůdce.

jarda77

Klausovi vadí EU, protože má prapodivné vazby na rusko, jejichž stopa, s ohledem na minulost, vede ke KGB.

Zobrazit 63 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková